İnsan Kaynakları

25 yıl önce çıktığımız enerji yolculuğumuzda aynı heyecan ve istekle yolumuza devam ediyoruz.

İMC Generators; İnsan kaynakları politikası, şeffaflık, adalet ve yenilikçilik değeri ile çalışanlarını her zaman ön planda tutan, alanında yetkin ve uzman çalışanları ile sürekli gelişmeyi stratejik bir hedef olarak belirledik.

Sürdürülebilirliğin anahtarı olarak belirlediğimiz insanımıza sürekli yatırım yaparak, en çok sevdiğimiz çok değerli bir kültürle ortak iş birliği yaparak ve güçlü bir işveren markasına sahip olarak yeni nesillerin tercihi bir şirket olma yolunda ilerliyoruz.

Köklü ve geçmişe bağlı bir kurum kültürü ile İMC Generators ailesinin tüm üyelerinin vizyoner çalışmalarını saygı ve sevgi ile yürütmelerini, kariyerlerine yön vermelerini, motivasyonlarını artırmalarını, başarı hedeflerini ve hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamak önceliğimizdir. Kaliteli bir hizmetin kalıcılığı ve uzun ömürlülüğü için
işimizi her zaman güvenle ileriye taşımayı hedefliyoruz. Bu tutkunun temeli, büyümeye ve yeniliğe açık, modern ilkelerdir.

  İşe Alım Süreci

  İşin değerini ve başarısını artıracak yetenekli, odaklı çalışanlarla işimizi ileriye taşıma hedefimiz, tüm insan kaynakları faaliyetlerimizin ve süreçlerimizin temelidir.
  Açık pozisyonlar için kariyer web sitelerine başvurular açıyoruz ve uygun adayları mülakata davet ediyoruz. Lokasyona göre değerlendirme merkezinden gelen başvurularla süreci değerlendiriyoruz. Şirketimize değer ve başarı katacağını düşündüğümüz adaylara doğru pozisyon için yazılı ve sözlü olarak iş teklifleri yapıyoruz ve görüşmeye başlıyoruz.

  İş Başvurusu

  İş başvurularınız İnsan Kaynakları Bölümümüz çalışanları tarafından gizlilik ilkeleri kapsamında değerlendirilecek ve görev tanımlarımıza uygun özgeçmişe sahip adaylarla en kısa sürede iletişime geçilecektir.

  Bize Ulaş
  Yardıma İhtiyacın Var mı?
  Merhaba,
  Nasıl yardımcı olabiliriz?